Uzturēšanās atļauju tirgošana jāpārtrauc!

Dažādi rullīši

Vai Latvija iet Kipras ceļu?

Vācijas sabiedriskās televīzijas ZDF reportāža raidījumā „Auslandsjournal" 03.07.2013 par uzturēšanās atļauju tirgošanas politiku Latvijā.


NA pieprasa pārtraukt uzturēšanās atļauju piešķiršanu apmaiņā pret investīcijām

LTV 21.08.2013. Jau Jūrmala ir pārvērsta par Krievijas guberņu, mēs negribam, lai tām pievienotos arī citas latviskuma saliņas - Sigulda un Ozolnieki. Ceru, ka premjers nebūs personiski ieinteresēts neko nemainīt,” atzīmē Saeimas deputāts Raivis Dzintars (VL-TB/LNNK).


Videoargumentācija Nacionālās apvienības prasībai

Kāpēc ir pēc iespējas ātrāk jāpārtrauc uzturēšanās atļauju izsniegšana par nekustamo īpašumu iegādi.


Nauda nesmird!

Ekonomiskā krīze smagi skāra mūsu republiku. Cilvēki palika bez darba, bērni bez maizes, taču mūsu republikas vadība pieņēma gudru lēmumu. Ļaut cilvēkiem iegūtuzturēšanās atļauju, iegādājoties mājokli. Uz mūsu republiku atkal plūst cilvēku straume! Sergejs Trofimovs pārcēlies uz Rīgu no brālīgās Kazahijas. Mūsu republikas bankā saņemts 80% aizdevums, kas devis iespēju Trofimovu ģimenei iegādāties mājokli. Sirmā Rīga atkal uzņem mūsu draugus no brālīgajām republikām. Durvis vēruši bērnudārzi un skolas, kur mācības notiek starpnacionālās sazināšanās valodā - krieviski. Roku rokā mūsu cilvēki ceļ republikas labklājību. Un pieprasa - termiņuzturēšanās atļaujas ikvienam! Gāzi grīdā, biedri!